Nové SUV SEAT Tarraco v našem autosalonu!

SUV SEAT Tarraco Představujeme vám nové, robustní SUV značky SEAT, které se nebojí překračovat hranice. SEAT Tarraco byl zkonstruován pro ty řidiče, kteří touží po vozidle, jež by jim poskytlo jak potěšení z jízdy, tak i funkčnost. Pro zákazníky, kteří potřebují praktičnost až sedmimístného interiéru s prostorem pro cestování s celou rodinou a přáteli, ale zároveň oceňují vozidlo, které pohotově reaguje na požadavky řidiče a nabízí dynamické jízdní vlastnosti. 

Má veškeré asistenční systémy, potřebné k ještě komfortnější a bezpečnější jízdě, a to i v náročných provozních podmínkách,  jako je např. asistent pro sledování dopravních značek, asistent pro jízdu v dopravní koloně a asistent pro stav nouze (Emergency Assist). Nové až sedmimístné SUV, SEAT Tarraco, je koncipované pro maximální vnitřní prostor a komfort. Objevte jeho design, vyspělou techniku a bezpečnostní prvky! SEAT Tarraco Vám nabízí mnohem víc.

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit dlouho očekávané “dospělé” SUV SEAT TARRACO. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes. V únoru byl zároveň model zpřístupněn v 3D konfigurátoru, kde si můžete své TARRACO přizpůsobit požadavkům a přáním a zároveň získat představu o ceně. A podle stavu objednávek můžeme směle říci, že TARRACO se líbí a SEAT tímto modelem udělal rozhodně krok správným směrem.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů