Limitovaná nabídka Škoda Scala o 50 000 Kč levněji!

Ano, motoristická veřejnost očekávala s napětím, jak bude nový model Škoda Scala vypadat, ano, když už to víme, chceme zase vědět, kdy se dá objednat. A když už jsme u objednávky, hledáme nejlepší podmínky k nákupu. Právě jste je našli. Prvních 50 zákazníků totiž u HAVEX-auto získá Škoda Scala Ambition 1.0 TSI, 85 kW, za zaváděcí cenu se zvýhodněním 50 000 Kč. Zbrusu nová Scala v barvě modrá energy může být Vaše za 346 900 Kč. Stačí jen využít financování Škoda Financial Services a nechat stávající vůz na protiúčet*. Tak neváhejte, počet kusů je omezen.

V případě, že vás zajímá jiná motorizace a jiný výbavový stupeň a barva, neváhejte kontaktovat naše prodejce. Dle vašich požadavků vám sestaví nabídku se stejným zvýhodněním.  

Nová Škoda Scala není jen rodinný vůz, svou elegantností ve vás probudí emoce a chuť poznávat stále nové cesty, ať už vás zavede kamkoliv a bude vám vždy dokonalým partnerem. Jakkoliv dlouhá cesta pro vás bude skvělým zážitkem. Tento vůz bude díky své jedinečnosti součástí vaší osobnosti. V základní výbavě je nejlépe vybavený vůz Škoda, takže s výbavou Ambition získáte pěkně vybavené auto. Např: 6 airbagů, boční airbag vpředu a hlavový airbag, deaktivace airbagu spolujezdce, tempomat + speedlimiter, denní tlumené světlo s asistenčním světlem a funkcí “coming home”, rádio Swing 6,5″ s bluetooth, palubní počíta Maxidot, základní LED zadní svítilny a další.

Vyberte si z našich poboček tu, která je vám nejblíže a sjednejte si schůzku s naším prodejcem:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů
 
* Výkup Vašeho stávajícího vozu podléhá posouzení v našem autorizovaném servisu. Vůz k výkupu nemusí být nutně značky Škoda. Zobrazený vůz je ilustrativní.