V listopadu rozdáme 40 vstupenek na MS v ledním hokeji!

Kdo neskáče, není Čech. HOP HOP HOP!

Skočte si k nám v měsíci listopadu pro nový vůz Škoda a získejte k němu 2 volňásky na zahajovací zápas České reprezentace na MS v ledním hokeji, který se uskuteční 10. 5. 2019 v Ondrej Nepela Arena. Probuďte v sobě pravého českého fanouška a vyrazme společně na Švédy. Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 se hraje na Slovensku a už nyní je více než jisté, že atmosféra při zápasech bude jedinečná a neměli byste o takový zážitek přijít.

Jak vstupenky získáte? Velmi jednoduše! Na portálu www.skoda-online.cz si vyberte ze široké nabídky vozů Škoda Váš vysněný vůz za tu pro Vás nejvýhodnější splátku, zvolte si motorizaci, barvu a výbavu a odešlete formulář, ve kterém označíte nás, HAVEX-auto, jako dealera, u kterého si chcete svůj vůz vyzvednout. A hlavně neváhejte, akce platí pro prvních 20 zákazníků v měsíci listopadu.

Na základě odeslaného formuláře z www.skoda-online.cz budete následně kontaktován pracovníkem společnosti Škoda Financial Services, který s Vámi vyřídí potřebné dokumenty a zrealizuje objednání vozu. Následně si domluvíte s naším prodejcem termín předání vozu. U nás všechny objednávky evidujeme a prvních 20 zákazníků z Vás, kteří si zakoupí vůz, budeme následně kontaktovat, aby si u nás vyzvedli poukaz na lístky.