Nová Škoda Fabia bez starostí, bez akontace, ihned? Ano, jen od 3 490 Kč měsíčně!

Užijte si radost z nového auta a starosti nechte na nás. Se službou Škoda Bez starostí si teď můžete pronajmout úplně nový vůz jen za pravidelnou měsíční splátku. A to ve dvou variantách – variantě Start včetně pojištění, nebo ve variantě Komplet včetně pojištění, servisu a sady zimních kol. Jednoduše si zvolíte barvu, výbavu a délku pronájmu. Díky nízké splátce nic neřešíte a pouze jezdíte. Nyní pro Vás máme ve variantě Start model Nová Škoda Fabia za splátku od 3 490 Kč měsíčně. Neváhejte a zeptejte se našich prodejců na podrobnosti a výhody operativního leasingu.

Chcete poradit nebo se rovnou svézt v nové Fabii? Zavolejte nám na telefon 800 217 220, nebo navštivte některou z našich provozoven. Připravíme pro Vás bezplatnou testovací jízdu a poradíme Vám, jak si užít svůj nový vůz bez starostí.

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

*Zobrazený vůz je ilustrativní. Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Škoda Fabia Active, 1,0 MPI/55kW v ceně 287 600 Kč. Doba pronájmu 24 měsíců a nájezd 20 000 km ročně. Uvedená měsíční splátka 3 490 Kč včetně DPH je ve variantě služeb Start a obsahuje povinné i havarijní pojištění s 5% spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Škoda Financial Service s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.