Zimní servisní prohlídka Vašeho vozu za 249 Kč

Využijte cenově výhodnou Zimní servisní akci v našich autorizovaných servisech v termínu od 1. 10. do 30.11. 2018. Jistota za volantem jen za 249 Kč? Ano, správná volba…

Připravili jsme pro vás zimní servisní prohlídku vašeho vozu. Provedeme test autobaterie, diagnostiku řídících jednotek vozu, zkontrolujeme podvozek a mnoho dalšího. Samozřejmostí je výhodná nabídka zimních kompletních kol včetně Škoda Pneugarance a možnost přezutí nebo uskladnění kol za cenu  již od 499 Kč.

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, vám přinášíme program Škoda Pneugarance. Kompletní nabídku zimních kol najdete v katalogu ZDE.

Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola v našich autorizovaných servisech Škoda

Dárek pro prvních 100 zákazníků

Pro prvních 100 zákazníků, kteří se objednají na Zimní servisní prohlídku v našich autorizovaných servisech, jsme jako dárek připravili praktický odmrazovač skel.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu:

Co všechno na Vašem voze za 249  Kč zkontrolujeme?

  • kontrola stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • diagnostika – výpis paměti závad – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrola brzdového systému a podvozku
  • kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonových a LED světel)
  • kontrola funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrola platnosti lékárničky
  • kontrola platnosti technické kontroly

Jak se můžete na Zimní servisní akci objednat?

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.