Děkujeme našim zákazníkům a zaměstnancům!

Děkujeme našim zákazníkům a zaměstnancům, protože právě díky nim jsme dosáhli dalšího významného úspěchu, když jsme se stali finalisty Ocenění českých lídrů 2018. Ocenění, na které jsme právem hrdi a které odráží fakt, že se jako tým snažíme nebýt jen standardním dealerem vozů, ale udávat trendy a přinášet neustále přidanou hodnotu našim zákazníkům. .

Projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ hodnotí prostřednictvím odborného garanta, kterým je prestižní společnost, specialista na rating a scoring firem, CRIF – Czech Credit Bureau, a. s., ryze české podnikatele, oceňuje jejich úsilí, úspěch, odvahu, ekonomické výsledky a primárně to, že podnikají transparentně. V projektu Ocenění českých lídrů se hodnotí největší ryze české společnosti, které mají roční obrat převyšující 200 milionů korun alespoň v jednom hodnoceném roce a alespoň 50 zaměstnanců. Ocenění se udělují v rámci všech krajů České republiky. 

V Královehradeckém kraji projekt hodnotil celkem 72 firem a určil 10 finalistů, mezi kterými nechyběla společnost HAVEX-auto. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, když ve finále už nerozhodovaly pouze exaktní čísla ekonomických ukazatelů. Společnost HAVEX-auto se umístila mezi 10 finalisty, což je v početné konkurenci velký úspěch. Vítězem v Královéhradeckém kraji se staly Mlýny J. Voženílek s.r.o. Za ní skončila firma Charvát s.r.o. a na třetí příčce pak společnost AXIS a.s. Gratulujeme! 

Předávání cen všem finalistům proběhlo 12. června 2018 ve výjimečném prostředí odsvěcené kaple SACRE COEUR na Praze 5. Prostředí a doprovodný program dokresloval význam a hodnotu projektu Ocenění českých lídrů. Díky úspěchu se stala členem Klubu lídrů, tedy platformě, která slouží majitelům českých firem s vynikajícími ekonomickými výsledky jako prostředí pro další rozvoj podnikání a spolupráce. 

Ing. Jiří Valeš, jednatel HAVEX-auto s.r.o. k ocenění dodal: „Jsme velmi potěšeni, jak vysoko HAVEX-auto během 25 let existence na trhu vystoupal. Je to bezesporu zásluhou tvrdé práce všech lidí ve firmě. Pozitivní je, že navazujeme na trend poslední doby, kdy jsme získali nejedno ocenění v rámci distribuční sítě Škoda AUTO a  SEAT, což nás řadí mezi TOP dealery daných značek. Nehodláme však usnout na vavřínech a mohu, domnívám se, mluvit za celý tým HAVEX-auto, že budeme i nadále tvrdě pracovat na tom, aby u nás byli zákazníci spokojeni a rádi se vraceli. Náš úspěch znamená spokojenost našich zákazníků.“