Nebojte se jedniček!

Datum: 19.2.2018

ROZHODLI JSME SE BOŘIT MÝTY O LITROVÝCH MOTORECH

Osobně jsme přesvědčeni, že ŠKODA FABIA 1,0 TSI je designová, výkonná a dynamická. Nedělá ji problém plná obsazenost nebo plný kufr zavazadel. Bez řečí Vás odveze, kam bude třeba. Nebojte se jedniček!

PŘIJĎTE DO JEDNOHO Z SHOWROOMŮ HAVEX-AUTO, PŮJČTE SI ZDARMA NA 48 HODIN, VŮZ FABIA 1,0 TSI NEBO FABIA COMBI 1,0 TSI A PŘESVĚDČTE SE O SÍLE, KTERÁ SE V NÍ SKRÝVÁ.

SOUTĚŽTE S NÁMI
Podělte se s námi o své zkušenosti se zapůjčeným vozem e-mailem na adrese fabia@havex.cz a budete automaticky zařazeni do slosování o zajímavé věcné ceny. Losovat budeme vždy 6 výherců každý měsíc a to od března do května.

Těšit se můžete na krásné výhry:
Poukazy na svezení v závodním speciálu s Mistrem Evropy v autocrossu Václavem Fejfarem
Trička Fejfar Racing týmu
Trička Motorsport
Kšiltovky Motorsport
Modely Fabia a Fabia combi v měřítku 1:43Pro zapůjčení vozu ŠKODA Fabia 1,0 TSI nebo ŠKODA Fabia combi 1,0 TSI kontaktujte buď Zákaznické centrum ZDARMA na tel: 800 217 220, nebo kontaktujte prodejce nových vozů Vámi vybrané pobočky HAVEX-auto v sekci Kontakty ZDE.

VĚŘTE VLASTNÍ ZKUŠENOSTI, NE NEPODLOŽENÝM MÝTŮM.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Ing. Vladimír Valášek, Týnec nad Labem

Dobrý den,
využil jsem vaší nabídky na otestování motoru 1.0 TSI. Auto mně půjčili v Chlumci nad Cidlinou a tak jsem měl možnost, díky ochotě pana Loudy, se s touto technikou seznámit.
S autem jsem jezdil dva dny, a sice 17. - 18. 3., nájezd byl cca 350 km. Těšil jsem se na krásný zážitek za hezkého počasí. Ale ouvej, počasí nestálo za nic. Tedy zpočátku to bylo dobré, téměř sucho, ale čím dál severněji (pohyboval jsem se v oblasti Stráž pod Ralskem, Liberec, Mladá Boleslav, Doksy, Mimoň), tím víc sněhu a ledu. A tak jsem nakonec měl možnost se projet na suchu, na sněhu, na ledu i na mokru, na dálnici i po horších okreskách a místních cestách. I něco špatného je k něčemu dobré a tak se dá říct, že podmínky pro vyzkoušení uvedené techniky byly ideální.

Měl jsem k dispozici model Rapid s 6-ti stupňovou převodovkou a s patřičným výkonem. Jaký byl první pocit po rozjezdu a pár kilometrech na seznámení se s autem? Překvapení. Tušil jsem sice, že ten motorek nebude jen tak něco běžného, ale skutečnost předčila mé očekávání. Opravdu až vyjímečný pocit. Díky své profesi (dnes už jsem v důchodu)  jsem za život jezdil snad se všemi značkami aut s všemožnými motory, ale jízda s touto technikou byl opravdu zážitek. Nečekaný zážitek. A to zřejmě díky velkému výkonu, parádnímu kroutícímu momentu a malé váze auta včetně nastavení podvozku. Super zážitek. A žádný hluk.

Moc vám proto děkuji za možnost se povozit s autem s motorem 1.0 TSI a i když já si tuto techniku nemůžu v současné době dovolit koupit, budu, podle možností, informovat o svých kladných zkušenostech všechny diskutující a zájemce. Určitě se se svými zkušenostmi z jízdy podělím se známými ze svého okolí. Přeji vše dobré a ještě jednou děkuji.