Již podruhé jsme získali jsme ocenění v kategorii Ojeté vozy Škoda Plus

Ve středu 31. 1. 2018 proběhlo v Mladoboleslavském muzeu Škoda AUTO Výroční setkání obchodníků Škoda. Mimo představení strategie značky Škoda, modelové ofenzivy směrem k SUV, marketingové komunikace s důrazem na sociální sítě a internet, inovativní technologie vozů ve znamení konektivity, digitalizace procesů, a v neposlední řadě plánu v rámci servisní činnosti, která těmito moderními technologiemi bude protkána, zanese se tento den výrazně do historie značky HAVEX-auto a to nyní již podruhé.

A to stříbrnou barvou, neboť společnost HAVEX-auto získala již podruhé ocenění za 2. místo v oblasti prodeje ojetých vozů v programu Škoda Plus, čímž potvrdila svou stabilitu a sílu a to, že naše kroky se ubírají správným směrem.


Tímto bychom chtěli poděkovat nejen našim zaměstnancům, kteří pro toto ocenění odvedli velký kus dobré práce, ale především vám, našim zákazníkům. Děkujeme za vaši důvěru, které si velmi vážíme. Jsme velmi rádi, že vám můžeme pomáhat plnit vaše sny a jsme pro vás partnerem a rádcem v situaci tak důležité, jako je právě výběr vozu pro vás a vaše blízké. 

Tímto oceněním ale naše práce a píle nekončí, právě naopak. Je to pro nás impuls a motivace k dalším metám, kterých bychom rádi dosáhli. I do budoucna pro Vás chceme být partnerem, na kterého se budete moci spolehnout, u kterého budete mít jistotu pomoci i třeba jen obyčejné malé rady, kterou budete narychlo potřebovat. Nadále pro vás připravujeme výhody a odměny za Vaši důvěru a také pro to, abyste se k nám rádi vraceli a věděli, že pro vás máme vždy něco navíc…