Skipasy ZDARMA k novému vozu SEAT

Přemýšlíte o koupi nového vozu SEAT a nemůžete se rozhodnout? Rádi bychom Vám v rozhodování pomohli a proto jsme připravili s naším partnerem speciální nabídku skipasů na jednodenní lyžování ZDARMA.

Pořiďte si u nás nový vůz SEAT a získáte 2 skipasy na jednodenní lyžování do skiareálu Bubákov – Herlíkovice v Krkonoších ZDARMA.

Nabídka platí:

  • při závazném objednání nového vozu
  • při pořízení vozu na operativní leasing
  • a také v případě, že jste si u nás vůz již objednali a nyní si jej budete přebírat

Skiareál Bubákov – Herlíkovice patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších zimních středisek v ČR. Nabízí několik desítek sjezdových tratí jak pro nejmenší, tak pro pokročilé. K tomu zde samozřejmě najdete i kvalitní služby od půjčovny a servisu lyží, přes stravování, až po ubytování přímo v areálu. Více o areálu najdete ZDE.

SEAT ARONA JIŽ OD 299 000 Kč včetně 5leté záruky zdarma

Pořiďte si třeba nový SEAT Arona za cenu již od 299 000 Kč. SEAT Arona je crossover, jenž byl stvořen pro odvážné, disponuje dynamickými křivkami, širokými možnostmi individualizace, vyspělou technologií jako LED světlomety, neomezenou konektivitou a zábavou díky systému Full Link. K vybavení dále patří bezdrátová nabíječka, nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu a mimořádně prostorný interiér se 400litrovým zavazadlovým prostorem. Tento vůz může být Vás za cenu již od 299 000 Kč. Stačí když:

  • využijete nabídky zvýhodněného financování se SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS
  • necháte nám stávající vůz protiúčtem* 

Kontaktujte naše prodejce a vyberte si svůj vůz SEAT i včetně celodenního lyžování pro 2 osoby ZDARMA. Tuto nabídku můžete využít na jakékoliv naší pobočce. Skipasy jsou platné do konce sezony roku 2018. Neváhejte, počet skipasů je omezený. Kontakty najdete ZDE.

*Výkup Vašeho stávajícího vozu podléhá posouzení v našem autorizovaném servisu. Kritériem pro přijetí vozu je technický stav vozu, jeho vzhled a stáří. Limitem pro přijetí je stáří vozu do 10 let.