Velká podzimní soutěž s HAVEX-auto

Kdy jindy si udělat radost, než na podzim, kdy už není počasí ideální a padá na nás pochmurná nálada? Právě proto, abychom vám ten podzim zpříjemnili, jsme pro vás připravili Velkou podzimní soutěž HAVEX-auto o krásné a hlavně hodnotné ceny!

Soutěže vás čekají celkem tři a to jedna již probíhající, pro měsíc září, další v měsíci říjnu a poslední v listopadu, kdy budete mít ideální příležitost vyhrát něco pěkného pod vánoční stromeček.

Soutěže budou probíhat na našem facebookovém profilu, budou sestávat z jedné až tří otázek a čas na odpovědi budete mít cca týden, tedy budete mít dostatečný prostor si odpovědi vyhledat, pokud je již nebudete vědět.

Podmínky soutěže budou vždy uvedené na našem profilu a stejně tak i ceny, o které budete soutěžit a které vám určitě udělají radost.

V naší první – již probíhající soutěži – můžete soutěžit o ceny z oblasti Motorsportu, v říjnové soutěži se zaměříme na cyklistiku a listopadová soutěž se ponese v duchu…..ale, nebudeme předbíhat, jen prozradíme, že pod stromeček budete moci vyhrát ceny jako jízdní kolo, či vůz na víkend.

Teď v září se můžete těšit na ceny jako softshellová bunda Motorsport, hodinky RS, batoh Motorsport, pánská košile Motorsport, dámska mikina Monte Carlo a další skvělé ceny.

V říjnu byla naše soutěž zaměřena na cyklistiku a výhry byly cyklodresy, cyklonářadí a další zajímavé ceny.

A listopadová soutěž bude opravdu hodně, hodně zajímavá, brzy Vás na FB profilu budeme informovat.

Nyní vám už jen popřejeme hodně štěstí a pusťte se do soutěžení na našem facebookovém profilu ZDE.