Nová Fabia se představí v Jičíně. Aktuálně.

vždyť nové motory TSI (Turbo Fuel Stratified Injektion) nabízejí tolik předností!


Pokud se zajímáte spíše o ojeté vozy máme pro vás připravenu nabídku zánovních vozů Škoda Plus, které jsme začali v tomto roce nabízet právě i ve vašem regionu na pobočce v Nové Pace.

Neměli jste ještě možnost prohlédnout si vlajkovou loď mladoboleslavské automobilky Superb Combi? I ta bude k vidění na náměstí v Jičíně.

Úplnou novinkou je pak nabídka užitkových vozů Fiat, které HAVEX-auto začíná nabízet svým klientům. Velmi zajímavé jsou pro Vás zaváděcí ceny se slevami až 30%.

Nechystáte se letos na nákup nového nebo ojetého vozu? Nevadí, nabízíme Vám opravu vašeho vozu v našich servisech se zajímavými slevami. Vyzvedněte si u prodejců na akci Šekovou knížku Škoda Auto zcela zdarma a využijte všech jejich slev a výhod právě pro váš vůz (více ZDE).

Jste soutěživý typ? Vyzvedněte si kontaktní pohlednici, vyplňte několik nezbytných údajů, vhoďte do připraveného osudí a na 20 z vás čeká Jarní servisní prohlídka zcela ZDARMA. Výsledky oznámíme začátkem příštího týden na webu HAVEX-auto.   

Příjemný začátek jara přeje HAVEX-auto.

13.4.2010

Výherci Jarní servisní prohlídky zdarma jsou:

Václav Veleba
Jiří Novotný
Vladimír Kořínek
Lucie Cikrytová
Petr Vele
Radim Honzák
Jarmila Klárová
Petr Jech
Luboš Košťál
Jiřina Stavinohová
Ladislav Komárek
Petr Kalivoda
Vladislav Krákora
Josef Vancl
Libuše Rozsívalová
Antonín Plíhal
Jana Prskavcová
Vladimír Rezek
Jan Vytoužil

Výherce budeme kontaktovat a pozveme na jarní servisní prohlídku. Děkujeme všem za účast a těšíme se již brzy v Jičíně naviděnou.

HAVEX-auto