Den testovacích jízd Škoda ve Štikovské rokli u Nové Paky 23.9.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2017, který pořádáme v sobotu 23.9. ve Štikovské rokli u Nové Paky u příležitosti akce Den plný zábavy pro celou rodinu.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda na vlastní kůži. Chybět nebude ani tipovací soutěž o zajímavé ceny, jimž bezesporu vévodí Škoda Octavia COMBI SCOUT do osobního vlastnictví, či poukaz na zapůjčení vozu na víkend zdarma nebo týdenní dovolená pro celou rodinu na českých horách. Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše!

A na co se můžete těšit?

  • exhibice Dakar týmu MOTO RACING GROUP a jeho motorky, čtyřkolky a dakarové asistenční vozidlo
  • jízda dovednosti na terénních čtyřkolkách
  • soutěže o svezení v autocross speciálu v roli spolujezdce a to s Václavem Fejfarem, Mistrem Evropy v autocrossu
  • 3D závodní simulátor, kde můžete bezpečně popustit uzdu svým řidičským vášním. Ti nejrychlejší vyhrají zajímavé ceny
  • speciálně pro děti bude připraven dětský koutek plný her a zábavy, malování na obličej a v neposlední řadě oblíbený animátor Cucíno, s nímž děti budou v průběhu odpoledne tančit, hrát si, kouzlit a hlavně užívat prima náladu
  • k dokreslení nálady nám bude hrát živá kapela 

  • speciálním hostem naší akce je zpěvačka OLGA LOUNOVÁ

    Časový harmonogram: od 10 hodin začnou testovací jízdy, od 12 do 14 hod se budou střídat vystoupení hudební kapely a dětský animátor Cucíno, pak bude následovat vystoupení Olgy Lounové. V průběhu celého dne bude k dispozici 3D závodní simulátor, motorky, čtyřkolky, dětské hry a Václav Fejfar předvede svůj vůz v exhibicích v průběhu celého dne. Program bude končit v 16 hod.

Za každou testovací jízdu od nás dostanete Kofola zdarma

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!