Den testovacích jízd Škoda na Svatováclavské jízdě v Mladé Boleslavi 28.9.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2017, který pořádáme ve čtvrtek 28.9. v Mladé Boleslavi u příležitosti akce Svatováclavská jízda historických vozidel.

Svatováclavská jízda historických vozidel
, která se koná každoročně 28. září, představuje novodobou tradici významně obohacující nabídku společenských a zábavných akcí ve městě. Každoročně v tento den dopoledne z Komenského náměstí startuje dlouhá kolona několika desítek nablýskaných automobilových veteránů na projížďku po hlavních dopravních tepnách města. Průběh dne obvykle zpestřují vystoupení mažoretek, hudební vystoupení či jezdci na obřích historických kolech. Návštěvníci akce si mohou také po ukončení jízdy historická vozidla prohlédnout a navíc si užít i zajímavého doprovodného programu, který akci vždy provází. Od roku 2012 se tento program odehrává v areálu městského stadionu.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda na vlastní kůži. Chybět nebude ani tipovací soutěž o zajímavé ceny, jimž bezesporu vévodí Škoda Octavia COMBI SCOUT do osobního vlastnictví, či poukaz na zapůjčení vozu na víkend zdarma nebo týdenní dovolená pro celou rodinu na českých horách. Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše!

Za každou testovací jízdu od nás dostanete Kofola zdarma

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!