Den testovacích jízd Škoda v Hořicích v sobotu 9. září

Dovolte nám pozvat vás na Den testovacích jízd Škoda, který pořádáme u příležitosti akce Slavnosti hořických trubiček v Hořicích, a to v sobotu 9. září od 10 do 16 hod.

Ochutnejte sladkou regionální pochoutku z Hořic s chráněným zeměpisným označením! Ochutnejte hořické trubičky v sobotu 9. září 2017. V tento den náměstí ožije dnes již tradiční akcí, na které se dozvíte vše o tajemství jejich výroby. Chybět nebudou trubičkové a dětské soutěže i řemeslné stánky certifikovaných produktů z celé republiky. Vše doplní bohatý kulturní program. Pro děti bude připravena velká nafukovací skluzavka, trampolína, výtvarná dílna, malování na obličej, kuličková dráha, pískoviště, střelba z foukačky a další atrakce v parčíku na náměstí.

Trubičky se v Hořicích pečou už od roku 1812, kdy prý recept na oblíbenou pochoutku svého pána prozradil jedné místní měšťance jako odměnu za ošetřování raněný kuchař císaře Napoleona. Křehké oplatky, vyráběné sypané nebo plněné sladkým krémem, můžete ochutnat na gurmánském festivalu s bohatým kulturním programem. Vítanou kuriozitou jsou zejména soutěže, třeba v pití piva trubičkou nebo o nejdelší skládanou trubičku.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda na vlastní kůži. Chybět nebude ani tipovací soutěž o zajímavé ceny, jimž bezesporu vévodí Škoda Octavia COMBI SCOUT do osobního vlastnictví, či poukaz na zapůjčení vozu na víkend zdarma nebo týdenní dovolená pro celou rodinu na českých horách. Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše!

Za každou testovací jízdu od nás dostanete Kofola zdarma

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!