Den testovacích jízd Škoda na Benecku v Krkonoších v sobotu 26. srpna

Dovolte nám pozvat vás na Den plný zábavy pro celou rodinu spojený s testováním vozů Škoda, který pořádáme na Benecku v Krkonoších, a to v sobotu 26. srpna od 10 do 17 hod.

Na stánku HAVEX-auto Vás pak čeká bohatý zábavný program pro celou rodinu. Těšit se s námi můžete na úžasný den, který zabaví nejen vaše děti, ale i vás. Vyzkoušet můžete segway, pohybový simulátor, terénní tříkolky, letní tubing, dětské čtyřkolky, geocaching a další soutěže a hry o ceny pro malé i velké. Zatančit si můžete na živou kapelu S (nad) váhou a žasnout budete u jedinečného dětského animátora Cucína, který baví jak velké, tak i malé diváky. Odpoledne si vaše děti užijí i jízdu na koni. Každou hodinu budeme losovat volné vstupy na letní tubing a terénní tříkolky. 

Těšit se můžete na jedinečnou exhibici jezdce freestyle motocrossu Petra Piláta s jeho svěřenci!

Benecko v Krknoších je nádherné místo, kde se zcela určitě nebudete nudit! Benecko nabízí aktivity především pro rodiny s dětmi a to v zimě i v létě. Vyzkoušet si můžete již zníměný letní tubbing, tříkolky, koloběžky, vyjížďku na koních, nebo třeba novou in-line stezku: http://www.benecko.info/aktivity/letni-aktivity/inline-stezka-pro-vsechny/, či Lufťákovu stezku: http://www.benecko.info/aktivity/letni-aktivity/luftakova-stezka/.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda na vlastní kůži. Chybět nebude ani tipovací soutěž o zajímavé ceny, jimž bezesporu vévodí Škoda Octavia COMBI SCOUT do osobního vlastnictví, či poukaz na zapůjčení vozu na víkend zdarma nebo týdenní dovolená pro celou rodinu na českých horách. Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše!

Za krásného letního počasí, Vám určitě příjde vhod Kofola zdarma, za každou testovací jízdu. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!