Nová Ibiza již od 3 999 Kč/měsíčně

Pořízení nového vozu za pravidelnou nízkou měsíční splátku nebylo nikdy dostupnější. Představte si, že jezdíte stále novým vozem u kterého se nestaráte o nic. Ani o servis, pojištění, zůstatkovou hodnotu, ani o zimní pneumatiky. Automobil je vám k dispozici 24 hod denně a po čase si jej jednoduše vyměníte za lepší, novější model. Žádná akontace, pouze dokupujete pohonné hmoty, případně dálniční známku a hradíte pravidelný měsíční pronájem. Bezstarostně a jednoduše. Přesně tak vypadá operativní leasing, který se v současné době těší velké oblibě.

Nyní vám přinášíme akční nabídku na nový model SEAT Ibiza, která je pro vás skvělou možností jezdit v novém voze. Nový SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb, a to vašemu tělu i duši. Je svobodou volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete  dostat kamkoli, zapněte si přední LED světloměty a dojeďte tam stylově. Dobrodružný charakter interiéru i exteriéru je součástí standardní výbavy.

Pořiďte si u nás nový SEAT Ibiza na operativní leasing od SEAT Financial Service  již od 3 999 Kč měsíčně. Objednejte se u našich prodejců na testovací jízdu a na vlastní kůži si tak vyzkoušejte komfortní a technologiemi nabitý vůz. Jsme si jisti, že již nebudete chtít jiný vůz. Kontakty najdete ZDE.

Služba operativní leasing se splátkou 3 999 Kč/měsíčně. Doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 10 000 km/ročně. Splátka obsahuje po celou dobu pronájmu vozidla povinné i havarijní pojištění a předpokládá alespoň 60 měsíců předchozího bezeškodného průběhu havarijního pojištění. Uvedená měsíční splátka neobsahuje záruční a pozáruční servis Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stranou závazkový vztah.