Festival sportu pro rodiny s dětmi Sporťáček

Ať už vaše dítě sportuje nebo se teprve chystá, určitě jste řešili dilema, jaký sport je ten pravý. Sporťáček vytvořil prostor, na kterém najdete spolu s vašimi dětmi nejen odpověď, ale zároveň si rozšíříte obzory jaké jsou možnosti ve Zlíně, Českých Budějovicích, Ostravě, Praze, Brně a Plzni. Žádné nudné stánky s letáky, Sporťáček představí na jednom místě sporty tak, abyste si na ně mohli “sáhnout” a poznat trenéry, kterým vaše dítě svěříte. Zároveň vám umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. Sporťáček nezapomněl pozvat ani fyzioterapeuty, sportovní lékaře a psychology. V průběhu celého dne na vás čekají nejrůznější exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiáda a další.

Firma HAVEX-auto je hrdým partnerem tohoto projektu. Projektu, který po ČR prezentuje kouzlo sportu, aktivního životního stylu, týmového ducha…V dnešní době lákadel typu DVD, TV, internet, PC hry, Playstation apod. je to velmi vítaná aktivita. Jsme společensky odpovědná firma a osud našich dětí nám není lhostejný, proto jsem podpořili tento unikátní projekt…

V čem se liší Sporťáček od jiných festivalů pro děti?

Zaměřuje se čistě na sport, snaží se představit veškeré dostupné sportovní disciplíny a informace sportovních svazů a oddílů doplňuje o důležité informace odborníků ze sportovní branže, přináší sporty pro děti s hendikepem atraktivní formou prezentace na zajímavém místě a s bohatým doprovodným programem.

Více o programu a ostatních místech najdete na www.sportacek.cz.