Jaká byla sobotní výzva na Benecku?

V sobotu 25.2. jsme pořádali další zastávku naší HAVEX-auto Winter Tour, a to na Benecku v Krkonoších. Akce se konala za účasti Autosalonu TV Prima, který natáčel jedinečnou výzvu a to výjezd vozů 4×4 na sjezdovku. Jak řidiči, tak i vozy se výzvy zhostili naprosto skvěle a jak vše dopadlo uvidíte ve vysílání Autosalonu TV Prima v první polovině března. O přesném termínu Vás budeme informovat.

Jedním z řidičů byl i Vašek Fejfar, Mistr Evropy v autocrossu, který vyzkoušel SEAT Ateca. Skvělý výjezd se svojí motokárou opatřenou hroty předvedl i toho dne třináctiletý Roman Staněk. Dalším účastníkem byl i český triatlonista Honza Kubíček, který na svém kole dokázal vyjet až do výše 180 m.

Úžasným zážitkem pro všechny byla exhibice ROBINA HOLUBA, člena české reprezentace v akrobatickém lyžování, ze které vám přinášíme krásné video.

Pak už měli návštěvníci možnost vyzkoušet si testovací jízdy s našimi vozy 4×4 značek Škoda v čele s modelem Kodiaq, SEAT s prvním SUV SEAT ATECA a JEEP, svézt se ve škole smyku, pobavit se při soutěžích se skvělým dětským animátorem Cucínem a zatančit si na hity kapely S (nad) váhou. Vše najdete v přiložené fotogalerii.

Děkujeme za vaši účast a velkou podporu. Těšíme se na vás na další zastávce a to tuto sobotu 4.3. v Pasekách nad Jizerou, více ZDE. Sledujte i náš FB profil, kde najdete vždy ty nejaktuálnější pozvánky a novinky.

Video: zdroj FB profil Robin Holub