Heřman – Cesta za snem

Tento projekt jsme podpořili a stali jsme se jedním z hlavních partnerů. Dokument pojednává o životním příběhu Heřmana Volfa, jemuž do života v roce 2006 zásadním způsobem zasáhla nehoda na lyžích, po které došlo k přerušení míchy a k ochrnutí na dolní končetiny. Podstatou projektu je individuální sportovní výkon handicapovaného sportovce Heřmana Volfa na jeho cestě z Prahy do Paříže na kole jako motivace dalších lidí, kteří po úrazu zůstali na invalidním vozíku, a přesto se mohou věnovat sportovním aktivitám. Je zcela vyloučené zde jen několika málo větami vyjádřit to, co je zachyceno v celém filmu, který popisuje život zdravého aktivního člověka, úraz, obrovskou pomoc rodiny a kamarádů a konečně také splnění snu – cesty na speciálně upraveném kole z Prahy do Paříže. Film je velmi zajímavý a poučný i pro zcela zdravé lidi, mezi které Heřman Volf před několika lety také patřil. V případě zájmu o film na DVD kontaktujte Zákaznické centrum na e-mailu: zc@havex.cz. Cena DVD je 290,-Kč vč. DPH.

Heřman Volf přislíbil, mj. coby aktivní handicapovaný lyžař, svoji účast v Yeti Parku v Harrachově o nadcházejícím víkedu.

Heřman Volf a producent Miloslav Doležal přijali pozvání IX. Filmovou přehlídku WORLDFILM 2010, který se uskuteční v rámci veletrhu cestovního ruchu Holliday World v Praze.

Cesta z Prahy do Paříže: