Den testovacích jízd Škoda na Svatováclavské jízdě v Mladé Boleslavi 28.9.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2016, který pořádáme ve středu 28.9. v Mladé Boleslavi u příležitosti akce Svatováclavská jízda historických vozidel.

Svatováclavská jízda historických vozidel
, která se koná každoročně 28. září, představuje novodobou tradici významně obohacující nabídku společenských a zábavných akcí ve městě. Každoročně v tento den dopoledne z Komenského náměstí startuje dlouhá kolona několika desítek nablýskaných automobilových veteránů na projížďku po hlavních dopravních tepnách města. Průběh dne obvykle zpestřují vystoupení mažoretek, hudební vystoupení či jezdci na obřích historických kolech. Návštěvníci akce si mohou také po ukončení jízdy historická vozidla prohlédnout a navíc si užít i zajímavého doprovodného programu, který akci vždy provází. Od roku 2012 se tento program odehrává v areálu městského stadionu.

V rámci Dne testovacích jízd Škoda 2016 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Na ty nejmenší pak čekají aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví.

Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!