Zimní servisní prohlídka Vašeho vozu za 199 Kč

Využijte cenově výhodnou Zimní servisní akci v našich autorizovaných servisech v termínu od 10. 10. do 30.11. 2016. Jistota za volantem jen za 199 Kč? Ano, správná volba…

Připravili jsme pro vás zimní servisní prohlídku vašeho vozu. Provedeme test autobaterie, diagnostiku řídících jednotek vozu, zkontrolujeme podvozek a mnoho dalšího. Samozřejmostí je výhodná nabídka zimních kompletních kol včetně Škoda Pneugarance a možnost přezutí nebo uskladnění kol za cenu 499 Kč.

Zároveň Vám ve výhodné akci 3+1 zdarma vyměníme a vyvážíme Vaše letní pneumatiky na zimní, a to jen za 390 Kč.

Pneugarance – sleva až 70% z ceny pneumatiky

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, vám přinášíme program Škoda Pneugarance.

Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola v našich autorizovaných servisech Škoda

Garance je poskytována jednotlivě, tedy bez ohledu na počet zakoupených kol. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do našeho autorizovaného servisu.

Myslíme i na vaši bezpečnost. K nové sadě předních stěračů vám jako bonus přibalíme 1 l nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů. Sháníte-li zimní příslušenství nebo novou autobaterii, bude se vám hodit sleva až 15% sleva. Kompletní nabídku najdete v našem katalogu.

Dárek pro prvních 100 zákazníků

Jako BONUS jsme připravili pro prvních 100 zákazníků, kteří se objednají na Zimní servisní prohlídku v našich autorizovaných servisech, od nás obdrží praktickou škrabku na sníh s rukavicí jako dárek.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu:

Co všechno na Vašem voze za 199  Kč zkontrolujeme?

  • kontrola stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • výpis paměti závad – diagnostika – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrola brzdového systému a podvozku
  • kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrola funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrola platnosti lékárničky
  • kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonů)
  • kontrola platnosti technické kontroly

Jak se můžete na Zimní servisní akci objednat?

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.