Den testovacích jízd Škoda v Praze na festivalu Sporťáček v sobotu 10.9.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2016, který pořádáme v sobotu 10.9. na festivalu Sporťáček ve sportovním areálu Hamr-Braník v Praze.

Ať už vaše dítě sportuje nebo se teprve chystá, určitě jste řešili dilema, jaký sport je ten pravý. Sporťáček vytvořil prostor, na kterém najdete spolu s vašimi dětmi nejen odpověď, ale zároveň si rozšíříte obzory jaké jsou možnosti ve Vašem okolí. Žádné nudné stánky s letáky, Sporťáček představí na jednom místě sporty tak, abyste si na ně mohli “sáhnout” a poznat trenéry, kterým vaše dítě svěříte. Zároveň vám umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. Sporťáček nezapomněl pozvat ani fyzioterapeuty, sportovní lékaře a psychology. V průběhu celého dne na vás čekají nejrůznější exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiáda a další.

Sporťáčku v Praze se účastní opět osobnosti sportovního nebe a těmi jsou Martin Konečný, Sportovní gymnasta, dvojnásobný olympionik, Jiří Prskavec, Bronzový medailista z OH 2016, David Svoboda, Olympijský vítěz v moderním pětiboji a Bohdan Ulihrach, Tenista.

V rámci Dne testovacích jízd Škoda 2016 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Na ty nejmenší pak čekají aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví.

Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!