Nová Škoda Kodiaq 22.2. na našich salonech!

Škoda Kodiaq, která měla svou světovou premiéru v září, vyniká působivou kombinací atraktivního designu a velkorysé nabídky prostoru. Exteriér je ostře řezaný, linie výrazně trojrozměrné. To novému SUV značky Škoda dodává nezaměnitelný vzhled. Jasné, čistě navržené linie jsou charakteristické i pro interiér, který vedle elegantního vzhledu zaujme i velkorysou nabídkou prostoru.

Nový vůz Škoda Kodiaq u nás již můžete objednat – kontaktujte naše prodejce v sekci KONTAKTY.

Ceník nová Škoda Kodiaq – ZDE.
Katalog nová Škoda Kodiaq – ZDE.

Koncem měsíce února 2017 se budete již moci novým modelem Škoda Kodiaq i svézt při zkušební jízdě.

Všestranné SUV s patřičnými outdoorovými schopnostmi je dlouhé 4,70 m a nabízí největší zavazadlový prostor ve své třídě. Dalším nadstandardním prvkem výbavy v tomto segmentu je i volitelná třetí řada sedadel. Model Kodiaq symbolizuje všechny silné stránky značky Škoda – výrazný design, vysokou funkčnost a řadu Simply Clever prvků. Škoda Kodiaq v oblasti konektivity, asistenčních systémů a infotainmentu definuje nová měřítka. Na trh bude model uveden počátkem roku 2017.

Škoda Kodiaq je extrémně všestranný model,“ říká šéfdesignér značky Škoda Jozef Kabaň. „Je mimořádně prostorný, při kompaktních vnějších rozměrech nabízí nejlepší „package“ ve své třídě. Kromě toho je také robustní a má vysokou průchodnost terénem. Přináší také maximum flexibility a funkčnosti. To jsme chtěli ukázat jak v designu exteriéru, tak v interiéru. U modelu Škoda Kodiaq je v souladu forma a funkce.“

Video ze slavnostního představení 1.září v Berlíně.

Nová Škoda Kodiaq

Zdroj: www.skodahome.cz