Den plný zábavy pro celou rodinu na Benecku v Krkonoších v sobotu 20.8.

Dovolte nám pozvat Vás na Den plný zábavy pro celou rodinu spojený s testováním vozů Škoda, který pořádáme na Benecku v Krkonoších, a to v sobotu 20.8. od 10 do 16 hod.

Na stánku HAVEX-auto Vás pak čeká bohatý zábavný program pro celou rodinu. Těšit se s námi můžete na úžasný den, který zabaví nejen vaše děti, ale i vás. Vyzkoušet můžete segway, autosimulátor, terénní tříkolky, letní tubing, dětské čtyřkolky, soutěže a hry, zatančete si na živou kapelu Barbarella a žasněte u jedinečného dětského animátora Cucína, který baví jak velké, tak i malé diváky. Odpoledne si vaše děti užijí i jízdu na koni. Každou hodinu budeme losovat volné vstupy na letní tubing a terénní tříkolky. Pro dámy bude připraven AVON koutek.

Těšit se můžete na autogramiádu našeho bronzového medailisty z Ria JIRKY PRSKAVCE!

Benecko v Krknoších je nádherné místo, kde se zcela určitě nebudete nudit! Benecko nabízí aktivity především pro rodiny s dětmi a to v zimě i v létě. Vyzkoušet si můžete již zníměný letní tubbing, tříkolky, koloběžky, vyjížďku na koních, nebo třeba novou in-line stezku: http://www.benecko.info/aktivity/letni-aktivity/inline-stezka-pro-vsechny/, či Lufťákovu stezku: http://www.benecko.info/aktivity/letni-aktivity/luftakova-stezka/.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.
Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. Nuda s Monte Carlo rozhodně není!

Dalším velkým lákadlem je i představení nového SUV od značky SEAT – SEAT ATECA. Vůz si budete moci osobně vyzkoušet při zkušební jízdě a ocenit tak jjedinečné jizdní vlastnosti tohoto nového modelu. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!