Den testovacích jízd Škoda v Novém Bydžově v sobotu 13.8.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2016, který pořádáme u příležitosti akce Svatovavřinecká pouť a posvícení v sobotu 13.8. v Novém Bydžově.

Na této akci můžete nejen vyzkoušet klasické pouťové atrakce, ale město Nový Bydžov připravilo i další kulturní program. Můžete navštívit Technisáž – výstavu vojenské, hasičské a jiné techniky, Výstavu HOBBY – pořádanou svazem chovatelů, poslechnout si v Kulturním klubu MEKKA koncert legendární skupiny Odyssea v 19,30 hod, nebo si počkat na slavnostní ohňostroj na Masarykově náměst ve 22 hod.

V rámci Dne testovacích jízd Škoda 2016 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Na ty nejmenší pak čekají aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví.

Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!