Den plný zábavy pro celou rodinu ve Farmaparku v Soběhrdech u Benešova 4.8.

Dovolte nám pozvat Vás na Den plný zábavy pro celou rodinu spojený s testováním vozů Škoda, který pořádáme v krásném rodinném areálu Farmapark v Soběhrdech u Benešova, a to ve čtvrtek  4.8. od 10 do 16 hod.

FARMAPARK

Je jedinečný areál pro rodiny z dětmi. Najdete v něm dětská hřiště, trampoliny, tobogány, klouzačky, občerstvení, zvířata z farem celého světa, dětskou mini ZOO a spoustu dalšího. Nový Farmapark leží jen 29 km od Prahy (po D1 jste tu do půl hodinky) a na rozloze 250 tis.m2 najdete zcela jiný svět, který vás naprosto uchvátí. Žijí zde zvířata z farem z celého světa. Uvidíte, jak se kolem vás prochází velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka, vysokohorské krávy a dalších skoro 250 zvířat.

Dostanete se do přímého kontaktu se zvířaty, za účasti ošetřovatelů si je můžete hladit, krmit je, fotit se s nimi. Městské děti v dnešní době už skoro neví, jak se chovají, rozmnožují, stravují ovce, kozy, slepice, ale díky Farmaparku se dozvíte vše o koloběhu života v přírodě a potravinovém řetězci. Areál je rozdělen podle kontinentů, kde se můžete postupně seznámit celkově s 60 druhy zvířat a dozvíte se, jak žijí ve své domovině a vše o jejich původu.

Na stánku HAVEX-auto Vás pak čeká bohatý zábavný program pro celou rodinu. Těšit se s námi můžete na úžasný den, který zabaví nejen vaše děti, ale i vás. Vyzkoušet můžete Segway, terénní tříkolky, letní tubing, dětské čtyřkolky, soutěže a hry, zatančete si na živou kapelu a žasněte u jedinečného dětského animátora Cucína, který baví jak velké, tak i malé diváky.

Po celý den budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. Nuda s Monte Carlo rozhodně není!

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!