Den testovacích jízd ŠKODA v areálu Mladé Buky v neděli 10.7.

Datum: 24.6.2016

Dovolte nám pozvat Vás na další Den testovacích jízd ŠKODA 2016, který pořádáme v krásném sportovním a relaxačním areálu Mladé Buky u Trutnova a to v neděli 10.7. a to od 9 do 17 hod.

Čeká na Vás bohatý zábavný program pro celou rodinu. Vyzkoušet si můžete segway, bungee running, teamové lyže, hrátky s dětským maskotem Bohoušem, koloběžky, přestahování a dětské čtyřkolky. Posoudit můžete i kvalitu oblečení značky GORE-TEX. Od 12 hod bude hrát živá kapela a Vaše děti zabaví náš skvělý klaun Cucíno.

V rámci Dne testovacích jízd ŠKODA 2016 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy ŠKODA včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo ŠKODA MTB 29 Full či jízdní kolo ŠKODA MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

A každou hodinu budeme soutěžit o 10 volných vstupů na oblíbenou bobovou dráhu, letní tubing a Baldův svět !!

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. Nuda s Monte Carlo rozhodně není!

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!