Den testovacích jízd Škoda v Nové Pace v sobotu 18.6.

Dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Škoda 2016, který pořádáme u příležitosti akce Slavnosti slunovratu v sobotu 18.6. na náměstí v Nové Pace.

Těšit se můžete na celodenní zábavný program pro dospělé i děti. V letošním roce návštěvníky roztančí rocková kapela Seven, Jarek Šimek a Petra Pudová s hity muzikálu Pomáda, vrchlabská kapela Vacancy a plzeňská kapela Vizir s Evou Matějovskou. Celou akci uzavře slavnostní ohňostroj. K ochutnání budou speciality jako trdelníky, sejkory, pečená kýta a výborné novopacké pivo.

V rámci Dne testovacích jízd Škoda 2016 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto vozy Škoda včetně atraktivních modelů MONTE CARLO na vlastní kůži. Na ty nejmenší pak čekají aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví.

Součástí programu bude i autogramiáda Mistra Evropy v autocrossu Václava Fejfara.

Vyhrát můžete také v tipovací soutěži. Chtěli byste si zaletět do Monte Carla? Nebo vyhrát jízdní kolo Škoda MTB 29 Full či jízdní kolo Škoda MTB 29+ včetně dárků z cyklistické kolekce? Stačí u nás na stánku vyplnit soutěžní kontaktní kartu, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Losování proběhne 7.10. 2016. A vyhrát přímo na místě můžete atraktivní ceny jako je vůz na víkend, střešní nosič jízdních kol nebo vouchery na služby či reklamní předměty.

Za každou testovací jízdu pro vás navíc máme Kofolu zdarma. 

Vyzkoušejte si pestrou paletu našich vozů a užijte si den plný zábavy a zážitků!