Květen je u HAVEX-auto ve znamení sportu a cestování

Pořiďte si u nás v květnu nové či ojeté auto, přijďte na servis nebo nakupte originální náhradní díly a příslušenství, a obdržíte od nás jako odměnu vybrané produkty společnosti Garmin za exkluzivní ceny.

Vybrat si můžete z následujících výrobků:

NAVIGACE nové generace Garmin DriveAssist 50 Lifetime Europe45

DriveAssist je přenosná automobilová navigace nové generace. Kromě navigačních funkcí je doplněna o vestavěnou čelní kameru se záznamem dopravní situace a bezpečnostními funkcemi. Kamera v navigace je schopna nejen nahrávat videozáznam z pohledu řidiče, ale současně měřit vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi a v případě potřeby upozornit na nebezpečí blížící se srážky. Kamera v koloně automaticky upozorní řidiče na pohyb kolony, v případě nepozornosti zvukově a opticky upozorní řidiče na opuštění jízdního pruhu. Navigace obsahuje podrobné mapy celé Evropy s doživotní bezplatnou aktualizací.

Cena 8.990 Kč s DPH, pro zákazníky HAVEX-auto 6.990 Kč s DPH.

SPORTOVNÍ HODINKY Garmin fénix3 Silver Performer jsou chytré hodinky pro všestranné sportovce

Jen těžko budete na trhu hledat dokonalejší Smart GPS hodinky. Sportovní GPS hodinky Garmin fénix3 Silver Performer patří k nejvšestrannějším hodinkám pro měření běžných i extrémních sportovních disciplín. Přednostmi hodinek jsou výkonný GPS přijímač, vestavěný barometrický výškoměr, náměrový kompas, barevný displej s vynikající čitelností a především extrémně dlouhá výdrž i odolnost. S hodinkami fénix3 je možné měřit chůzi, běh, cyklistiku, plavání, lyžování, golf a řadu dalších sportů. Jejich předností je, že se dají nosit nejen během sportu, ale i do práce nebo ve volném čase. Pomocí snadno vyměnitelných řemínků je můžete skombinovat se stylovými koženými nebo dokonce kovovými řemínky, se kterými jsou pak k nerozeznání od běžných hodinek. V práci hodinky využijete v propojení s chytrým trelefonem, ze kterého zobrazí informace o příchozích/ztracených volání, sms zprávách, emailech a dalších notifikacích.

Verze Garmin fénix3 Silver Performer obsahuje v ceně hrudní pás se snímačem srdečního tepu a pohybovým senzorem, který je schopen při běhu měřit dobu kontaktu nohy se zemí, výšku odrazu, vyvážení levé/pravé nohy dobu doporučené regenerace, VO2Max a řadu dalších veličin.

Cena 14.490 Kč s DPH, pro zákazníky HAVEX-auto 11.500 Kč s DPH.

Akce platí od 1. 5. do 31. 5. 2016.

Jak můžete výhodu získat? Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.5. 2016 do 31.5. 2016:
 
 – Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
 – Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly
 – Využít servisních služeb HAVEX-auto

Jak lze slevu uplatnit?

Poukazy s unikátními kódy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci společně s instrukcemi, jak s nimi naložit. Následně si v e-shopu zvolíte navigaci: http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto/automobilove-gps/driveassist/garmin-driveassist-50-lifetime-europe45.html,  nebo sportovní hodinky: http://www.garmin.cz/produkty/0/fenix/garmin-fenix3-silver-performer.html, do políčka Poznámka vepíšete unikátní kód a dokončete nákup. Sleva Vám bude automaticky přepočítána.

Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 15. 7. 2016.