Monte Carlo Roadshow v Hradci Králové v sobotu 14.5.

Rádi abychom Vás pozvali na Monte Carlo Roadshow pořádanou v sobotu 14.5. v rámci akce Rally show a Autosalon Show a Helicopter Show v Hradci Králové.
 
V rámci Monte Carlo Roadshow 2016 získáte za každou absolvovanou testovací jízdu s vozem Škoda nebo vyplněnou kontaktní kartu dárek v podobě nealkoholického nápoje Kofola. V rámci doprovodného programu pro celou rodinu vás navíc pobaví BMX Biketrial show, Freestyle ropeskipping show a mnoho dalších zajímavých aktivit pro malé i velké motoristy. Nebude chybět ani prezentace vozu Škoda v řezu a Výzkumu dopravní bezpečnosti.

Tipovací soutěž
Kromě atraktivního doprovodného programu a testovacích jízd můžete hrát o celou řadu zajímavých cen ze sortimentu Škoda a také hlavní ceny Monte Carlo Roadshow 2016, kterými jsou vozy Fabia Monte Carlo a Citigo Monte Carlo do osobního vlastnictví a zájezd do Monte Carla. Stačí, když vyplníte kontaktní kartu, správně odpovíte na dvě produktové soutěžní otázky a jednu tipovací otázku.

Rally Show a Autosalon Show a Helicopter Show 2016
Po lonském velmi úspěšném propojení obou akcí se nyní v letošním roce pokračuje ve stejném stylu. Opět budou opět Show nabité novinkami a návštěvníky čeká nabitý celodenní program.  Společný vstup i propojení celého letiště s autodromem CzechRing umožní zažít nejrozsáhlejší motoristickou a leteckou akci v ČR.

Více o akci Rally Show a Autosalon Show na www.rallyshow.cz a www.helicoptershow.cz.

Těšíme se na Vás a věříme, že s námi prožijete den plný zážitků a zábavy.