HAVEX-auto srazilo ceny, konkurence paty

HAVEX-auto není jen standardním dealerem. Vždy Vám nabízíme něco navíc či unikátního, co u jiných dealerů nenajdete. Ne jinak je to v případě následující nabídky, neboť kdo jiný by Vám nabídl vůz Škoda Fabia III za neskutečnou cenu již od 199 900 Kč nebo RAPID již od 268 900 Kč? Nebo zvažujete pořízení koncernového vozu SEAT? I zde je nabídka více než lákavá, kdy SEAT TOLEDO může být Vaše již od 251 900 Kč i s pětiletou zárukou zdarma, nebo preferujete LEON ST Combi za skvělou cenu již od 309 900 Kč opět s pěti lety záruky zdarma? U HAVEX-auto nyní můžete zakoupit Váš vysněný vůz za podmínek, které nemají na trhu obdoby. Přinášíme nabídku, která se neodmítá. Vozy si můžete vyzkoušet přímo v našich autosalónech nebo kontaktujte naše prodejce v sekci Kontakty.

Škoda Fabia III

Škoda Fabia byla, je a jistě bude nejen pro našince velmi oblíbeným vozem. Vždyť jde o vůz oceněný cenou Auto roku 2015, získal také 5 hvězd v testech Euro NCAP 2014, zároveň prestižní ocenění “Red Dot Award” za vynikající produktový design. Krása, bezpečí, skvělý jízdní prožitek. A nyní může být toto malé velké auto Vaše za cenu již od 199 900 Kč. Stačí když:

  • využijete nabídky zvýhodněného financování se Škoda Financial Services s bonusem 20 000 Kč
  • necháte nám stávající vůz protiúčtem*
  • a získejte tovární prodlouženou záruku Škoda Mobility PLUS na 5 let ZDARMA
Objednejte se na testovací jízdu a vyzkoušejte si novou Fabii na vlastní kůži! Formulář na objednání najdete ZDE.

Škoda RAPID 

Škoda Rapid představuje kompromis mezi modely Fabia a Octavia, vlastně vznikl jako náhrada za Octavii Tour, tedy cenově dostupný, spolehlivý a designově povedený vůz. Své příznivce si lehce nachází Škoda Rapid napříč věkovými kategoriemi a to nejen díky vyvedenému nadčasovému designu. Za zmínku rozhodně stojí i zisk 5 hvězd v testech Euro NCAP 2012 a ve verzi Spaceback také prestižní ocenění “Red Dot Award”. Nechte se nyní okouzlit tímto vozem za akční cenu již od 268 900 Kč. Stačí když:

  • využijete nabídky zvýhodněného financování se Škoda Financial Services s bonusem 30 000 Kč
  • necháte nám svůj vůz protiúčtem*
  • a využijete tovární prodlouženou záruku Škoda Mobility PLUS

SEAT Toledo s 5 lety záruky ZDARMA

SEAT Toledo je rodinný vůz, pečlivě promyšlený od předního světlometu až po zadní světla. Ohromí Vás řadou funkcí i vzhledem. Elegantní linie designové karosérie a ladné úhly nového SEAT Toledo dokazují, že je skutečně novou generací. Toledo naplní vaše touhy po dynamické jízdě a splní rodinné potřeby vyžadující bezpečné – v roce 2012 5 hvězdiček v testu NCAP – a kvalitní auto. Nyní v HAVEX-auto akční nabídka SEAT Toledo již od 251 900 Kč a s 5 lety záruky zdarma. Stačí když:

  • využijete nabídky zvýhodněného financování se SEAT Financial Services s bonusem 20 000 Kč
  • necháte nám svůj vůz protiúčtem*

SEAT Leon ST kombi s 5 lety záruky ZDARMA

SEAT Leon ST combi kombinuje nejlepší jízdní dynamiku a komfort, ať chcete
projíždět městem, dojet stylově do práce, vydat se za novým dobrodružstvím nebo podnikat cokoliv jiného. Je připraven, ať Vás zavedou vaše cesty kamkoli. Leon ST si bere to nejlepší z koncernových sourozenců a přidává k tomu
špetku dynamiky a španělského temperamentu. V oblasti bezpečnosti získal v roce 2013 v testu NCAP 5 hvězdiček. Nyní může být tento temperamentní a stylový kombík Váš již od 309 900 Kč a s 5 lety záruky zdarma. Stačí když:

  • využijete nabídky zvýhodněného financování se SEAT Financial Services s bonusem 20 000 Kč
  • necháte nám svůj vůz protiúčtem*

* Výkup Vašeho stávajícího vozu podléhá posouzení v našem autorizovaném servisu. Kritériem pro přijetí vozu je technický stav vozu, jeho vzhled a stáří. Limitem pro přijetí je stáří vozu do 10 let. Nad 10 let podléhá individuální dohodě s prodejcem HAVEX-auto. Vůz k výkupu nemusí být nutně pouze značky Škoda a SEAT.