Výzva vozů 4 x 4 v neděli 14.2. na Benecku v Krkonoších !

Naše Winter Tour překročila polovinu a nyní se připravuje na speciální zastávku. Tou je neděle 14.2. na Benecku v Krkonoších, která bude opravdu nabitá adrenalinem a zábavou. Nenechte si ji ujít!

Těšit se můžete na jedinečnou výzvu vozů s pohony 4×4 a to značek Škoda, SEAT a JEEP. Vozy se utkají v náročném společném souboji přímo na sjezdovce, a to pod taktovkou Autosalonu TV Prima. Jeden z vozů bude osobně řídit Mistr Evropy v autocrossu Václav Fejfar, další vozy dále zástupci TV Prima a kolegové z našich společností HAVEX-auto a IMOFA. Úkolem řidičů bude vyjet svým vozem daný úsek sjezdovky směrem nahoru. Máte se tedy opravdu na co těšit. Budeme moc rádi, když přijedete a naše odvážné řidiče podpoříte svým fanděním! Kde jinde budete mít možnost ocenit jedinečné vlastnosti vozů s pohonem 4×4, než právě na horách!

Nezapomeňte, naše VÝZVA začíná v 8:00 hod u dolní stanice lanovky Kejnos na Benecku. Jezdit budeme do 10:00 hod a pak začíná náš zábavný program.

Od 10:00 hod si můžete vyzkoušet sportovní aktivity u Sporťáčka a od 12:00 hod začne hrát kapela S (NAD) VÁHOU a Vaše děti zabaví náš dětský animátor Cucíno. Program bude i s nádechem oslav svátku Svatého Valentýna, který není jen pro zamilované, ale i  pro ty, kteří se chtějí dobře pobavit, zařádit si při vystoupení živé kapely, vyzkoušet si jízdu právě ve vozech 4×4 a mít tak na co vzpomínat. Pro prvních 50 zamilovaných párů máme připravené svařené víno. A pro všechny návštěvníky spoustu soutěží a zábavy. Moderovat celý program bude Žaneta Peřinová.

A jak vlastně probíhaly naše zastávky Winter Tour? Co se na nich děje, jak se návštěvníci baví a na co se můžete těšit na Benecku a následně pak ještě v Mladých Bukách 20.2.?

Na to všechno se můžete podívat v naší fotogalerii: