Prosinec 2015 je u HAVEX-auto ve znamení značkového sportovního oblečení

Pořiďte si u nás v prosinci nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu exkluzivní  slevu 30% na sortiment produktů značky Adidas.

Akce platí od 1. 12. 2015 do 31. 12. 2015.

Autorizovaný e-shop značky Adidas nabízí kompletní aktuální kolekce této značky. Najdete zde módní kolekci Originals i sportovní zboží Performance. Vybírat můžete z mnoha produktů sportovního oblečení a obuvi pro běh, trénink, fitness, fotbal, halové sporty, outdoorové aktivity a jiné. Široký sortiment pro muže, ženy a děti najdete ve značkových prodejnách Adidas nebo na www.lionsport.cz.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.12. 2015 do 31.12. 2015 :

 –  Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
 –  Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly
 –  Využít servisních služeb HAVEX-auto

Poukazy s unikátními kódy pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 31. 3. 2016. Autorizovaný e-shop Lion Sport Vám, našim zákazníkům takto nabízí jedinečnou možnost využití poukazu k nákupu báječných vánočních dárků pro vaše blízké. Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

Jak lze slevu uplatnit?

Slevu lze uplatnit ve značkových prodejnách Adidas nebo na e-shopu www.lionsport.cz. V kamenných prodejnách stačí předložit poukaz s unikátním kódem. Pro nákup na e-shopu se přihlaste přihlašovacím jménem a heslem z poukazu. Ceny se automaticky přepočítají.