Listopad 2015 je u HAVEX-auto ve znamení domácích spotřebičů

Pořiďte si u nás v listopadu nový, či ojetý vůz, přijďte na servis a obdržíte od nás odměnu v podobě exkluzivní slevy 30-50%*  na spotřebiče značky Whirlpool dle vlastního výběru.

Akce platí od 1.11. do 30.11. 2015.

Whirlpool je jednou z dlouhodobě nejvýznamějších a nejpreferovanějších značek velkých domácích spotřebičů na českém i světovém trhu.  Spotřebiče charakterizuje kromě moderního nadčasového provedení, vysoké kvality a intuitivního ovládání také inovativní technologie 6. smysl. Díky speciálním senzorů této technologie, které vyhodnocují aktuální podmínky a reagují na ně, je vždy dosaženo těch nejlepších výsledků s maximální úsporou energie a času .

Mezi největší novinky letošního roku patří řada předem plněných praček Supreme Care se zárukou až 20 let na extra tichý ZEN motor, kterou doplňuje široká škála sušiček v dokonale sladěném designovém provedení a v energetické třídě až A+++.  Z vybavení pro kuchyně zaujme také nejaktuálnější řada vestavných spotřebičů v designu Absolute nebo řada chladniček Supreme NoFrost s duální beznámrazovou technologií.

A protože je listopad ideální dobou pro vánoční nákupy, udělejte radost sobě či svým blízkým nákupem spotřebičů do domácnosti za bezkonkurenční ceny…

Sleva se vztahuje na jednu objednávku značky Whirlpool s dopravou s výnosem zdarma.

 Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 11. 2015 do 30. 11. 2015 :

–          Pořídit i u HAVEX-auto nový či ojetý vůz.

–          Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly.

–          Využít servisních služeb HAVEX-auto.

Voucher s unikátními údaji pro uplatnění exkluzivní slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Slevy se uplatňují při nákupu online pouze na speciální stránce Whirlpool.

Veškerou nabídku výrobků značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz
Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit až do 31.1. 2016.

*orientační výpočet oproti maloobchodní ceně.
Tato sleva neplatí pro kamenné nebo jiné online prodejce.
Speciální sleva na 2 vybrané spotřebiče Whirlpool.