Říjen 2015 je u HAVEX-auto ve znamení italské kosmetiky

Pořiďte si u nás v říjnu nový, či ojetý vůz, přijďte na servis a obdržíte od nás jako odměnu exkluzivní slevu 25 % na veškerý sortiment zboží přírodní kosmetiky FRAIS MONDE.  Sleva platí při nákupu na e-shopu www.elnino.cz. Podmínky akce naleznete níže.

Akce platí od 1. 10. 2015 do 31. 10. 2015.

Italská prestižní kosmetika Frais Monde, jejíž tváří je miss ČR z roku 2004 Jana Doleželová, má ve svém portfoliu pečující přípravky a dekorativní kosmetiku, čerpající svou sílu ze samotného nitra země.  Byla založena farmaceutem Guiseppem Gualtierim a má dlouhou rodinnou tradici. Respektuje přírodu a zdraví, své výrobky netestuje na zvířatech a obdivuje krásu a přirozenost. Proto své produkty komponuje z darů přírody: termální vody, minerálních solí, přírodních extraktů a olejů, termálního jílu a vůní. Více o produktech najdete na webu www.fraismonde.cz.

Využijte této výhody pro vánoční i předvánoční nákupy pro své blízké a potěšte je touto luxusní kosmetikou. 

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 10. 2015 do 31. 10. 2015:

–          Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz

–          Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly

–          Využít servisních služeb HAVEX-auto

Voucher s unikátním kódem pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s ním naložit.

Výrobky kosmetiky FRAIS MONDE naleznete na www.parfemy-elnino.cz/frais-monde.  Slevu následně uplatníte v e-shopu v nákupním košíku zadáním unikátního kódu do políčka „Slevový kód Elnino.cz“.  Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky.  Slevy lze následně uplatnit do 31. 1. 2016 (platí do vyprodání zásob).