Září 2015 je u HAVEX-auto ve znamení outdoorových aktivit

Pořiďte si u nás v září nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu slevu 20 % na široký sortiment zboží značky HUSKY. Sleva platí při nákupu na e-shopu, který naleznete na www.huskycz.cz. Sleva se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží. Podmínky akce naleznete níže.

Akce platí od 1. 9. 2015 do 30. 9. 2015.

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997. Od počátku klade důraz na originalitu a kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Zaměřuje se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nabízí široký sortiment stanů (od klasických campingových po „extrémy“ určené pro horské výpravy), batohů (od školních přes batohy se speciálním určením), dále spací pytle (lehké, tradiční i „extrém“ pro pobyt v mrazech), dámské, pánské a dětské outdoorové oblečení i celou škálu doplňků.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.9. 2015 do 30.9. 2015 :

–          Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz
–          Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly
–          Využít servisních služeb HAVEX-auto

Voucher s unikátním kódem pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 15. 10. 2015.