Modernizace našich autosalónů

Rádi bychom Vás tímto informovali, že se posouváme opět o krok dál a v letošním roce pro Vás modernizujeme naše provozovny v Nové Pace, Vrchlabí, Chlumci nad Cidlinou a v Praze Holešovicích. Nové salóny budeme otevírat před koncem roku a o všem Vás zde budeme průběžně informovat.

Nejdůležitější informací pro Vás je v tuto chvíli to, že provoz poboček zůstane nepřerušen, všechny služby pro Vás budou zachovány v náhradních prostorách přímo v areálu provozoven, kde Vás navede přehledný infosystém.

Naše nové designové showroomy Škoda jsou koncipované ve stylu otevřeného prostoru, tzv open space, umožnující přímý vztah se zákazníky, což považujeme v dnesní době za velmi důležité. Prostředí showroomu bude moderní a velmi reprezentativní. Díky využití moderní techniky si u nás budete moci na velké obrazovce v konfigurátoru vozů prohlédnout celou paletu vozů Škoda a s prodejcem si sestavit vůz podle svých představ, který nakonec ve 3D provedení uvidíte před sebou. Pro Vaše pohodlí budou připraveny klubové pohovky, pro děti bohatě vybavený dětský koutek a mnoho dalších novinek.

Těšíme se na Vás!