Srpen je v HAVEX-auto ve znamení zdraví

Pořiďte si u nás v srpnu nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu slevu na nákup vitamínových produktů společnosti Green-Swan Pharmaceuticals. Sleva 100 Kč při nákupu nad 500 Kč a 200 Kč při nákupu nad 1000 Kč a doprava zdarma při nákupu GS Condro Forte 120+60 tbl. a GS Condro Diamant 120 tbl. Slevu uplatníte při nákupu na e-shopu www.gsklub.cz. Podmínky akce naleznete níže. Akce platí od 1. 8. 2015 do 31. 8. 2015.

Společnost Green-Swan Pharmaceuticals CR vznikla v roce 1998 a pod vedením zdravotních odborníků se stala jednou z největších společností zabývajících se výrobou a distribucí volně prodejných přípravků v ČR. Společnost uvádí na trh nové produkty pro všechny, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat. V lékárnách tyto produkty najdete pod značkou GS.

Mezi nejoblíbenější a nejdoporučovanější přípravky z portfolia společnosti patří GS Condro Diamant, který maximálně pečuje o kloubní chrupavky, ale i o kloubní pouzdra, vazy a šlachy, GS Extra Strong Multivitamin, který nabízí komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinutých dle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu. Dále pak je to GS Triomen, jenž je určen mužům, kteří chtějí aktivně pečovat o svoji prostatu a těm, kteří si chtějí zachovat sexuální aktivitu do vysokého věku. Za zmínku také stojí Vápník, Hořčík, Zinek Premium, který obsahuje zvýšenou dávku minerálů důležitých pro zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty, je významným a vyváženým zdrojem minerálů pro správné fungování lidského těla.

Tip na další produkty: GS Condro, GS Merilin, GS Mamavit a spousta dalších.

Motto společnosti : „Máme radost, že jste zdraví.“

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.8. 2015 do 31.8. 2015 :

–          Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz

–          Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly v minimální hodnotě 1 000 Kč s DPH

–          Využít servisních služeb HAVEX-auto v minimální hodnotě 1 500 Kč s DPH        

Poukazy s unikátními kódy pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 31. 12. 2015. Společnost Green-Swan Vám, našim zákazníkům takto nabízí jedinečnou možnost využití poukazu k nákupu báječných vánočních dárků pro vaše blízké.


Jak lze slevu uplatnit?

                        Unikátní kód je uveden na poukazu, který obdržíte od našich zaměstnanců. Následně pak navštivte e-shop www.gsklub.cz a vyberte si přípravky dle svých potřeb. Kód uplatníte, v košíku v kolonce Chci použít slevový kupón, kterou naleznete pod vybranými produkty. Do kolonky vložíte unikátní kód z poukazu a kliknete na Použít.