Pozvánka na Den otevřených dveří v Pivovaru v Nové Pace

Dovolte nám pozvat vás na Den otevřených dveří v Pivovaru Nová Paka, který se uskuteční v sobotu 25.7. 2015. Dveře Pivovaru se pro vás otevřou již v 10 hodin dopoledne a na programu nebude jen výroba piva, ale i bohatý doprovodné aktivity pro děti i dospělé.

Loutkové divadlo Srdíčko a spousta další zábavy vaše ratolesti určitě zaujme. Dospělí si pak mohou poslechnout koncerty vybraných skupin se sklenicí místního piva až do pozdního večera. V rámci Dne otevřených dveří mohou návštěvníci zdarma absolvovat exkurzi, kde se seznámí s výrobními procesy a postupy, ale také je pro ně připravena ochutnávka piva přímo z ležáckého tanku. Po celý den bude na nádvoří pivovaru čepováno 6 druhů piv a na své si přijdou i milovníci dobrého jídla.
 
U našeho prezentačního stánku HAVEX-auto si budete moci prohlédnout modely vozů Škoda Superb, Rapid Spaceback ve výbavě Monte Carlo nebo model Fabia Combi ve výbavě Style. Děti i dospělí si budou moci vyzkoušet autosimulátor, nejrychlejší zajeté časy budou odměněny věcnými cenami. Zárověň se můžete zúčastnit hlavní soutěže o model Škoda Fabia Combi na víkend – stačí jen odpovědět na 2 jednoduché soutěžní otázky.
 
Přijďte si užít sobotu plný hudby a zábavy s příchutí dobrého piva.
 
Na setkání s Vámi se těší
Tým HAVEX-auto