Pozvánka na Motoristický festival 8. srpna

Dovolte nám pozvat vás na již druhý ročník Motoristického festivalu, který se bude konat v sobotu 8.8.2015 ve Štikovské rokli u Nové Paky. Po loňské velmi úspěšné premiéře jsme se rozhodli v této akci pokračovat nadále.

I letos půjde o den plný motorsportu, akce a zábavy pro všechny. Program bude odstartován poledním koncertem skupiny Kyklops (bývalí Maximturbulenc), což ocení zejména naši nejmenší. Následovat budou exhibice závodních strojů na Autocross trati, trojboj známých osobností  ze světa sportu a kultury, autogramiáda hvězd motorsportu Jana Kopeckého, Romana Kresty a Václava Fejfara, a to vše protknuté koncerty kapel AC/DC revival a Děda Mládek Illegal Band. Samozřejmě jsme neopomněli ani na slečny, dámy a paní, které se festivalu také zúčastní, a právě pro ně bude nachystán lady koutek se společností AVON, kde budou moci vyzkoušet i si zakoupit známou kosmetikou nebo se nechat jen profesionálně nalíčit.

Pro vaše děti je připravený bohatý zábavný program. Po poledni je roztančí již zmíněná skupina Kyklops se svými písničkami a scénkami. K dispozici budou mít skákací hrad, dětské sportovní aktivity, autíčka na dálkové ovládání, závody na traktůrcích a malování na obličej. Ty větší už sami a ti menší s rodiči si mohou vyzkoušet závodní simulátor a stát se tak na chvíli slavným automobilovým závodníkem.  

Celou akcí vás bude provázet oblíbený moderátor Libor Bouček. Závěrem celé akce budete ohromeni leteckou show pilota světové série Red Bull Air Race Martina Šonky, který je mistrem Evropy a vicemistrem světa v letecké akrobacii kategorie ulimited – Freestyle.

V sobotu se očekává krásné a horké počasí! I na to jsme připraveni a na vás tam budou čekat nafukovací bazénky s osvěžující vodou a stánek s pravou italskou požitkářskou zmrzlinou Gelato!

Nebude chybět ani občerstvení z regionální kuchyně a pivovaru.

Tak už víte, kam bude mířit vaše cesta na výlet s rodinou v sobotu 8.8. 2015?