Červenec 2015 je u HAVEX-auto ve znamení letního grilování

Pořiďte si u nás v červenci nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu  slevu  15 % na sortiment na e-shopu firmy X-LAND (www.x-land.cz).

Vůně grilovaného masa, nebo zeleniny, láhev kvalitního vína, spousta přátel a s nimi i příjemná zábava za letního teplého počasí. Kdo z vás se při čtení nezasnil a nepředstavil si něco podobného na nejbližší víkend či volnou chvíli? Nyní máte jedinečnou příležitost takový sen naplnit s HAVEX-auto. Za velmi zajímavou cenu si totiž udírnu či gril můžete pořídit, nebo se k nim vybavit potřebným příslušenstvím. Pokud gril již máte, využijte slevu na nákup kvalitních grilovacích mečů, špízových jehel, nebo vynikajících kořenících směsí. Ani doplnění vinotéky kvalitním vínem od českých vinařů není jistě od věci. Vše najdete u firmy X-LAND na jednom místě. Sleva se nevztahuje na vstupenky do Retroměstečka.

Podmínky akce naleznete níže.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.7. 2015 do 31.7.2015:

– Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz
– Využít servisních služeb HAVEX-auto jednorázově v minimální hodnotě 5 000,- Kč s DPH.

Jak můžete slevu uplatnit?

Poukaz s unikátním kódem pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci. Následně navštivte internetový obchod společnosti X-LAND www.x-land.cz. Při vstupu do Nákupního košíku vepište svůj unikátní kód do políčka Slevový kupón – viz obrázek níže.

Sleva  Vám bude při nákupu odečtena. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro fleetové zákazníky. Platnost akce od 1.7. do 31.7. 2015. Slevu je možno následně uplatnit do 30.9. 2015.