Den testovacích jízd Fabia v Nové Pace v sobotu 20.6.

dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Fabia 2015, který pořádáme u příležitosti akce Slavnosti slunovratu v sobotu 20.6. na náměstí v Nové Pace.

Těšit se můžete na celodenní zábavný program pro dospělé i děti. Čeká Vás ukázka hasičské techniky, vystoupení mažoretek a dětských souborů. Odpoledne zahrají hudební kapely Evergreen Dixieland Band a kapela Matylda. Určitě si nenechte ujít večerní koncert kapely Vacancy a od 22 hod se můžete těšit na zpěváka Petra Koláře. Celou akci uzavře v 23:30 hod slavnostní ohňostroj. K ochutnání budou speciality jako trdelníky, sejkory, pečená kýta a výborné novopacké pivo.

V rámci Dne testovacích jízd Fabia 2015 budete mít možnost vyzkoušet si na stánku HAVEX-auto nový model Škoda Fabia a Fabia Combi na vlastní kůži.  Na ty nejmenší pak čekají aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví. Zároveň proběhne losování soutěže o vůz Škoda Fabia na víkend a další zajímavé ceny. Současně se v rámci testovacích jízd budete moci účastnit soutěže společnosti Škoda-AUTO o vůz Škoda Fabia Combi do osobního vlastnictví.

Těšíme se na Vás a věříme, že s námi prožijete den plný zážitků a zábavy.
 
Team HAVEX-auto