Červen 2015 je u HAVEX-auto ve znamení originálního příslušenství Škoda

Pořiďte si u nás v červnu nový nebo ojetý vůz, přijďte na servis, a jako odměnu od nás obdržíte voucher na 20% slevu na originální příslušenství značky Škoda. Podmínky akce naleznete níže.

Plánujete dovolenou a jediné, co vám schází, jsou střešní nosiče na kola? Nebo potřebujete dětskou sedačku, chladničku a další vybavení? Tak využijte naší odměny, kterou jsme pro vás připravili a nakupte si potřebné příslušenství. Produkty ze sortimentu Škoda originálního příslušenství se vyznačují dlouhodobou životností, bezpečností, originálními technickými řešeními a přesností lícování. Každý předmět ze sortimentu příslušenství musí projít náročnými testy. Například přepravní systémy – střešní nosiče – základní a příčné, střešní box atd. procházejí několika důležitými testy v rámci oddělení technického vývoje společnosti Škoda AUTO, bez kterých nelze produkty uvolnit k prodeji. Můžete si být tedy jisti nejen kvalitou, ale i bezpečím.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.6.2015 do 30.6.2015 :

–          Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz
–          Využít servisních služeb HAVEX-auto jednorázově v minimální hodnotě 5 000,-Kč s DPH

Vouchery se slevou 20% na originální díly Škoda Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci  s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Vouchery lze následně uplatnit na všech pobočkách HAVEX-auto do 31.8.2015.