Den testovacích jízd Fabia v Nové Pace v neděli 24.5.

dovolte nám pozvat Vás na Den testovacích jízd Fabia 2015, který pořádáme u příležitosti Mezinárodního mistrovství ČR v autokrosu ve Štikově u Nové Paky v neděli 24.5. 2015.

Závod Mezinárodního mistrovství ČR v Autocrossu ve Štikovské rokli je jistě výzvou pro všechny závodníky, protože místní trať patří mezi ty nejtěžší a často bývá nazývána mekkou Autocrossu. Kdo zde nejel, jako by nejel autocross. Je ojedinělá svým umístěním, terénem a povrchem. Z diváckého prostoru je vidět dění na téměř celé trati.
V rámci Dne testovacích jízd Fabia 2015 zde budete mít možnost na stánku HAVEX-auto si vyzkoušet nový model Škoda Fabia a Fabia Combi na vlastní kůži. Jako tématický bonus jsme pro Vás připravili závodní simulátor s okruhem ve Štikovské rokli a vozem Václava Fejfara. Můžete tedy poměřit Váš čas s dosaženým časem V. Fejfara ze sobotních rozjížděk. Na ty nejmenší pak čeká skákací hrad a další aktivity v dětském koutku, které je zaručeně zabaví. Zároveň proběhne losování soutěže o vůz Škoda Fabia na víkend a další zajímavé ceny. Současně se v rámci testovacích jízd bude te moci účastnit soutěže společnosti Škoda-AUTO o vůz Škoda Fabia Combi do osobního vlastnictví.
Těšíme se na Vás a věříme, že s námi prožijete den plný zážitků a zábavy.
 
Team HAVEX-auto