Přijeďte na Roadshow s novou Fabií v sobotu 23.5. do Mladé Boleslavi

Rádi bychom Vás pozvali na Roadshow Fabia pořádanou v sobotu 23.5. v rámci Dne otevřených dveří leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi.
 
Po celý den je pro Vás připravený zábavný program, jako například taneční vystoupení, kreativní workshopy, soutěže pro ty nejmenší a především možnost vyzkoušet si nový model Škoda Fabia a Fabia combi na vlastní kůži. Připraveny pro Vás budou tyto vozy v několika různých motorizacích. Naši kvalifikovaní prodejci budou připraveni poskytnout Vám veškeré detailní informace o vozech. Losovat budeme i výherce o zapůjčení vozu na víkend zdarma s plnou nádrží a zároveň se budete moci zúčastnit soutěže Škoda AUTO o nový model Škoda Fabia combi do osobního vlastnictví.

Budova leteckého muzea prošla velkou rekonstrukcí je znovu otevřeno od března tohoto roku. Metoděj Vlach byl první Čech,  který v roce 1912 sestrojil letadlo vlastní konstrukce, poháněné automobilovým motorem, a sám na něm vzlétl. O 100 let později je otevřeno letecké muzeum pojmenované po tomto mladoboleslavském průkopníkovi. Vznik muzea navazuje na činnost Nadačního fondu Metoděje Vlacha, jemuž mladoboleslavský Aeroklub zapůjčil místo v hangárech na jeho stále se rozrůstající flotilu letadel, mezi nimiž najdeme repliku Vlachova letadla z roku 1912 a 10 dalších replik a napodobenin historických letadel. Více o muzeu na www.lmmv.cz.

Těšíme se na Vás a věříme, že s námi prožijete den plný zážitků a zábavy.

Team HAVEX-auto