Zažijte Roadshow s novou Fabií v sobotu 16.5. v Hradci Králové

Rádi abychom Vás pozvali na Roadshow Fabia pořádanou v sobotu 16.5. v rámci Rally show a Autosalon Show v Hradci Králové.
 
Po celý den je pro Vás připravený zábavný program, jako například taneční vystoupení, kreativní workshopy, soutěže pro ty nejmenší a především možnost vyzkoušet si nový model Škoda Fabia a Fabia combi na vlastní kůži. Připraveny pro Vás budou tyto vozy v několika různých motorizacích. Naši kvalifikovaní prodejci budou připraveni poskytnout Vám veškeré detailní informace o vozech. Losovat budeme i výherce o zapůjčení vozu na víkend zdarma s plnou nádrží a zároveň se budete moci zúčastnit soutěže Škoda-auto o nový model Škoda Fabia combi do osobního vlastnictví.

Největší autosalon v ČR Rally Show a Autosalon Show pro letošní rok přináší mnohá překvapení. Nosným programem je především Rally Show (mezinárodní festival motorsportu), premiérou ale bude paralelní konání mezinárodní letecké akce Helicopter Show 2015. Společný vstup i propojení celého letiště s autodromem CzechRing umožní zažít nejrozsáhlejší motoristickou a leteckou akci v ČR. Duální rally souboje, dlouhé skoky, jízdy “bokem vpřed”, kaskadérská vystoupení, exhibice, soutěže MISS Autosport i velmi bohatý doprovodný program bude k vidění nejen na trati ale i mimo ni. Více o akci Rally Show a Autosalon Show na www.rallyshow.cz.

Těšíme se na Vás a věříme, že s námi prožijete den plný zážitků a zábavy.

Team HAVEX-auto