Květen 2015 je u HAVEX-auto ve znamení outdoorových aktivit

Pořiďte si u nás v květnu nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu slevu 20 % na široký sortiment zboží značky HUSKY. Sleva platí při nákupu na e-shopu, který naleznete na www.huskycz.cz. Sleva se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží. Podmínky akce naleznete níže.

Akce platí od 1. 5. 2015 do 31. 5. 2015.

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997. Od počátku klade důraz na originalitu a kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Zaměřuje se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nabízí široký sortiment stanů (od klasických campingových po „extrémy“ určené pro horské výpravy), batohů (od školních přes batohy se speciálním určením), dále spací pytle (lehké, tradiční i „extrém“ pro pobyt v mrazech), dámské, pánské a dětské outdoorové oblečení i celou škálu doplňků.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1.5. 2015 do 31.5. 2015 :

–          Pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz

–          Využít servisních služeb HAVEX-auto

Unikátní kódy pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 31. 5. 2015.

Jak lze slevu uplatnit?

Uschovejte si fakturu od HAVEX-auto, kde je uveden unikátní kód pro čerpání slevy. Následně navštivte internetový obchod společnosti HUSKY. Při nákupu na e-shopu uplatníte slevu aktivováním kódu – na hlavní stránce nahoře klikněte na %bonus, rozbalí se lišta, do pole kód slevy vepište svůj unikátní kód a klikněte na aktivovat.