Tak příznivý úrok od sAutoleasing, že ani nesmí být odhalen!

Ve spolupráci se společností sAutoleasing jsme pro Vás, naše zákazníky, připravili exkluzivní výhodnou nabídku financování Vašeho vozu. Jedinečná úroková sazba je natolik příznivá, že ani nemůžeme s ohledem na konkurenci uvést její výši. Ale věřte, že takovou nabídku jen tak nedostanete. Pokud tedy zvažujete nákup nového či ojetého vozu a přemýšlíte, které financování by bylo nejlepší, už si hlavu lámat nemusíte. SAutoleasing je Vaše správná volba. Nabídka je platná do 30. 6. 2015, není tedy na co čekat.

Nabídka platí pro vozy do 3 let stáří a mohou ji využít fyzické osoby i firmy. Akontaci si můžete zvolit od 0 do 70%, a stejně tak počet splátek je na Vašem rozhodnutí  v rozmezí od 36-72 měsíců. Uzavření smlouvy je zcela bez poplatku a každý klient od nás ještě navíc obdrží Travel card, se kterou získá neomezený počet ubytování v síti evropských hotelů zdarma.

Navíc, jak je již našim dobrým zvykem, máme pro Vás vždy něco navíc. Pokud tedy zvažujete koupi vozu, pak vězte, že k výhodnému financování od společnosti sAutoleasing pro Vás máme další výhody, které rozhodně stojí za zvážení.

–     Satelitní vyhledávání a dohled Osobní strážce speciálně vytvořený pro HAVEX-auto
–     Bezpečnostní značení skel VINPRINT
–     Benefity v rámci Kalendáře výhod HAVEX-auto
–     Zajímavé podmínky na výkup vozů a další…

Neváhejte se obrátit na naše prodejce pro více informací o podmínkách financování a benefitů HAVEX-auto.