Jarní servisní akce v HAVEX-auto od 16.3. do 30.4.

Využijte cenově výhodnou Jarní servisní akci v našich autorizovaných servisech v termínu od 16. 3. do 30. 4. 2015. Jistota za volantem jen za 99 Kč? Ano, správná volba…

Zima se opět neukázala v plné síle, jako tomu bylo v časech minulých, ale i tak je potřeba si klást otázku, na kolik se všudypřítomná posypová sůl či štěrk, mrazivé počasí a výkyvy teplot podepsaly na kondici Vašeho plechového miláčka. Je Váš vůz dostatečně připravený na přicházející jarní sezonu? Přivezte Váš vůz k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu.

Co všechno na Vašem voze zkontrolujeme?

– pohledová kontrola podvozku
– pohledová kontrola čelního skla a karoserie
– kontrola stavu pneumatik včetně rezervy
– kotrola těsnosti a stavu chladící soustavy
– kontrola množství a koncentrace kapaliny v chladící soustavě* 
– kontrola množství motorového oleje, příp. doplnění*
– kontrola množství brzdové kapaliny, příp. doplnění*
– kontrola stavu akumulátoru, očištění pólových vývodů
– kontrola funkce osvětlení
– kontrola funkce ostřikovačů, příp. seřízení a doplnění kapaliny s přípravkem pro čištění*
– kontrola platnosti STK + ME
* Doplnění provozních kapalin a použité přípravky hradí zákazník.

Jak se můžete na Jarní servisní akci objednat?

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Jarní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Seznam našich autorizovaných servisů Škoda najdete ZDE. Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Mapa autorizované servisy