Duben 2015 je u HAVEX-auto ve znamení cyklistiky

Pořiďte si u nás v dubnu nový či ojetý vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu slevu  15 % na produkty nabízené v kamenných obchodech nebo e-shopu firmy Velocentrum (www.velo-centrum.cz) jako jsou horská, silniční a trekingová kola, městská a dětská kola, dále široké spektrum cyklo doplňků, například helmy, oblečení, příslušenství a komponenty a další. Na již zlevněné zboží můžete uplatnit slevu 5%. Podmínky akce naleznete níže. Akce platí od 1. 4. 2015 do 30. 4. 2015.

Společnost Velocentrum je značkový prodejce kol a příslušenství značky Specialized. Nabízí kompletní sortiment kol Specialized – horská kola, silniční kola, trekingová kola, městská i dětská kola, kola na sníh, a široké spektrum doplňků značky Specialized. Charakteristické pro Velocentrum je kvalitní sortiment, profesionální prodejní/servisní služby a zejména prozákaznický přístup. Kamenné obchody společnosti Velocentrum najdete v Hradci Králové, Pardubicích a Přelouči.

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 4. do 30. 4. 2015: 

  • pořídit si u HAVEX-auto nový nebo ojetý vůz
  • využít servisních služeb HAVEX-auto

Unikátní kódy pro uplatnění slevy Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Slevy lze následně uplatnit do 30. 6. 2015.

Jak můžete slevu uplatnit?

Uschovejte si fakturu od HAVEX-auto, kde je uveden unikátní kód pro čerpání slevy. Následně navštivte internetový obchod nebo kamennou prodejnu společnosti Velocentrum. Při nákupu na e-shopu uplatníte slevu, když otevřete nákupní košík s vybraným zbožím, přejdete k objednávce a ve třetím kroku objednávky do kolonky „Poznámka k nákupu“ vepište unikátní kód z faktury od HAVEX-auto a dokončete nákup. V kamenném obchodě uplatníte slevu po výběru zboží na pokladně obchodu předložením faktury.

Náš partner Velocentrum pro Vás, naše zákazníky, zajistí vlastní dopravu kol objednaných z e-shopu i s odborným předáním, toto zboží neposílá Českou poštou.